E R S E F O R K L I F T
Slide 0

HAKKIMIZDA

ERSE FORKLİFT

Bursa Büyük Oto Ticaret Merkezin ‘de faaliyet gösteren firmamız Linde ,Stil, Hyster , Komatsu

Daewoo, Tcm, Hyundai, Toyota, Yale ,Tailift ve bir çok markalı forkliftlerin teknik servis ve yedek parça hizmetini vermekteyiz

Forklift konusunda geniş yedek parça sermayesine ve geniş parça stoğuna sahip Bursada

kaliteli ve güvenli hizmet veren bir firmayız.

Kalite ve sorumluluklarımız esasına dayalı olarak gerek elimizde bulunan stoklarımızla gerek elimizdeki bilgisayar ve teknolojiyle ve gerekse tecrübeli teknik servis arkadaşlarımızla sorunsuz kaliteli önceliğimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olan müşteri ayrımı yapmaksızın her müşterinin özel oldugunu düşünen bir hizmet anlayışına sahip olarak hizmet vermekteyiz.

Teknik servis, yedek parça ve 2.ci el forklift satışı konusundada 7/24 hizmet vermek, gerekli tecrübe ve stoğa sahip bulunmaktayız .

Donanımlı servis araçlarımız ve konusunda uzman teknik servis personellerimiz , yedek parça ve sorumluluğumuz doğrultusunda BURSA, ESKİŞEHİR, BİLECİK, KÜTAHYA, AFYON, ISPARTA, DENİZLİ, BANDIRMA, BALIKESİR, ÇANAKKALE, MANİSA, YALOVA, KOCAELİ illerine servis hizmeti vermekteyiz.

Erse İstif Makinaları TSE , İSO Hizmet Yeterlilik belgesi , Kalite Belgelerine sahiptir . Ayrıca çalışan tüm personel iş güvenliği eğitimlerini almış operatörlük belgesine sahip olarak servis vermekteyiz.